Zobacz Restauracja Vivandier w serwisie saladlaciebie.pl
ul. Łowicka 37
02-502 Warszawa
restauracja@vivandier.pl
(22) 423 44 40
(22) 224 54 54
pieczec

Vivandier — gdy interesują Cię polecane restauracje w Warszawie

Vivandier to coś więcej niż dobra restauracja, w której serwowana jest tradycyjna kuchnia polska i popularna w ostatnim czasie kuchnia wegańska. Nasza ekskluzywna restauracja znajduje się w pałacyku o niepowtarzalnej architekturze w samym sercu Starego Górnego Mokotowa – w odległości 3 km od Łazienek Królewskich. Tak wyjątkowa lokalizacja zobowiązuje. Dlatego nasza luksusowa restauracja została stworzona z myślą o gościach, którzy dobre jedzenie cenią na równi z wyrafinowanymi wnętrzami. Restauracja na Mokotowie dba o to, aby oferowana tutaj kuchnia autorska gwarantowała doznania estetyczne i kulinarne na najwyższym poziomie.

Ekskluzywna restauracja zaprasza na dobre jedzenie

 

Starannie zaaranżowane pomieszczenia, jakimi chwalą się inne restauracje w Warszawie, nie mogą dorównać klimatowi Vivandier. Nasza ekskluzywna restauracja została efektownie zaaranżowana, jednak zachowała atmosferę domowego ciepła. Polska restauracja serwuje dobre jedzenie w otoczeniu świeżych kwiatów i blasku świec.

Niespotykane klimaty różnorodnych wnętrz, urok oranżerii i okrągłego tarasu w otoczeniu morza zieleni pozwala na wspaniały relaks i oderwanie od codzienności. Polska kuchnia doskonale sprawdzi się na catering, przyjęcia rodzinne i spotkania biznesowe połączone z degustacją wykwintnych win oraz aromatycznych potraw stworzonych przez naszego Mistrza Kuchni.

Eleganckie i fajne restauracje w Warszawie reprezentuje luksusowy Vivandier – zapraszamy!

img img img img