Zobacz Restauracja Vivandier w serwisie saladlaciebie.pl
ul. Łowicka 37
02-502 Warszawa
restauracja@vivandier.pl
(22) 423 44 40
(22) 224 54 54
pieczec

VIP room — przestrzeń do spotkań biznesowych i towarzyskich

Vivandier to luksusowa restauracja, w której oprócz sal dla gości, oranżerii i ogródka znajdują się prywatne pokoje typu VIP room. To dwa ekskluzywne pomieszczenia zarezerwowane na wyjątkowe spotkania biznesowe, telekonferencje czy konferencje. Każdy VIP room posiada klimatyzację i piękny widok z okien. Zadbaliśmy o to, aby każdy VIP room został zaaranżowany w innym stylu:

Jest to połączenie stylu tradycyjnego z nowoczesnymi rozwiązaniami. Idealne, gdy pragniesz odwiedzić nietuzinkowe, ciekawe restauracje.

Luksusowe restauracje, efektowne wnętrza

 

Pokoje są w stanie pomieścić 16 osób przy jednym stole. Oba pomieszczenia są przystosowane do palenia cygar, przeprowadzenia projekcji multimedialnej, ścisłych posiedzeń zarządu, spotkań biznesowych czy oglądania wydarzeń sportowych. Nasz VIP room to idealny wybór na rozmaite branżowe spotkania i rozmowy zawodowe. Dobre jedzenie umila czas spędzony na zawieraniu kontraktów, prowadzeniu negocjacji lub podtrzymywaniu dobrych relacji.

Luksusowe restauracje, takie jak Vivandier, dbają o komfort klientów biznesowych. Dlatego oprócz eleganckich pomieszczeń VIP room, gości zachwyci smaczna kuchnia polska, wegetariańska i wegańska kuchnia dla wymagających.

Restauracja na Mokotowie zaprasza do rezerwacji przestrzeni VIP room.

img img img img